ПОСЛУГИ ВАНТАЖНОГО ЕВАКУАТОРА ЛЬВІВ ЦІЛОДОБОВО.

24 години на добу, незалежно від погодних умов, а також дня тижня наша служба виконує евакуацію і перевезення вантажівок, великогабаритних пасажирських автобусів, тягачів, TIR та ін.

Зверніть увагу на те, що ми маємо в своєму арсеналі техніку, яка дає можливість евакуювати вантажівки, автобуси, тягачі тощо сумарною вагою до 70 тонн.

Поломка на дорозі є досить поширеною проблемою, з якою вже зустрічався (або тільки належить зустрітися) практично кожен водій вантажних і легкових машин. Нерідко трапляється так, що усунути несправність на місці не вдається, і в такому випадку виникає необхідність викликати евакуатор для вантажних автомобілів або евакуатор автобусів.

Однією з головних спеціалізацій нашої фірми - евакуація вантажних автомобілів різної вантажопідйомності. У наші послугу евакуації вантажівок входить евакуація і буксирування екскурсійних та міських автобусів, причепів і автопоїздів, а також підйом з кювету і постановка на колеса автомобільного транспорту будь-якого типу. Ви зможете викликати вантажний евакуатор як у денний, так і в нічний час. Дана послуга дає можливість оперативно вирішувати питання доставки несправних автомобілів до стоянки, гаража або автосервісу.

Для екстреної евакуації вантажних автомобілів існує кілька основних підходів:

  • Евакуація за допомогою крана-маніпулятора, який застосовують тоді, коли транспортний засіб має значні ушкодження, перевернуто або знаходиться в кюветі
  • Буксирування на жорсткому зчепленні за допомогою часткового навантаження; в даному випадку вантажний евакуатор оснащений гідравлічними лебідками, які служать для того, щоб виконати підйом з кювету
  • Евакуація на платформі, коли застосовується лебедочного або, навпаки, гідравлічна платформа.

З усіх питань звертайтеся в наш диспетчерський центр. Ми готові надати при необхідності декілька евакуаторів вантажних автомобілів.